tel.: 516-39-78-78

Firma Muro została założona w 2013 roku. Jesteśmy młodą firmą, ale prężnie rozwijamy się w segmencie budownictwa jednorodzinnego w Lublinie oraz okolicach. Specjalizujemy się w budowie stanów surowych otwartych z dachem jako wykonawca budowy. Mamy również doświadczenie w wykończeniu budynku do stanu deweloperskiego, bądź pod klucz.

Na każdym etapie budowy działamy w pełni zaangażowani w wykonanie wszystkich elementów zgodnie z projektem. Przez kontakty z projektantami jesteśmy w stanie znaleźć dogodne rozwiązania budowlane przy ewentualnych zmianach. Współpracujemy z doświadczonym kierownikiem budowy oraz wykwalifikowanymi brygadami pracowników stanów surowych, wykończeniowych i instalacyjnych. Zapewniamy w razie potrzeby obsługę geologiczną i geodezyjną.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług budowlanych oraz dajemy gwarancję na wykonane prace.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną, szczególnie z naszymi realizacjami oraz do bezpośredniego kontaktu.

 

Indywidualne podejście

Powierzone zadanie traktujemy indywidualnie!

Podchodzimy rzetelnie do zapytań klienta starając się zapewnić dobór odpowiednich materiałów i technologii wykonania. Poprzez kontakty w wielu hurtowniach budowlanych i u producentów możemy zapewnić korzystne ceny materiałów budowlanych. Jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać budowę, od kosztorysu, poprzez prace geodezyjne, dostawy materiałów na budowę do oddania budynku do użytku klienta.

Chcesz zbudować dom? My Ci w tym pomożemy!

Skontaktuj się

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną, szczególnie z naszymi realizacjami
oraz do bezpośredniego kontaktu.

muro.com.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

© 2020 Copyright muro.com.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Przewiń