tel.: 516-39-78-78

Budowa domów stan deweloperski

Jak urządzić wnętrze z klasą, według najnowszych trendów, a przy tym by było ergonomiczne i nie kosztowało fortuny? Samodzielnie na pewno ciężko sprostać tym wymogom ale z nami to będzie proste!

Dzięki wiedzy naszych specjalistów z zakresu aranżacji wnętrz mogą być Państwo pewni, że Wasz dom czy mieszkanie zostanie dostosowane idealnie do potrzeb mieszkańców, a przy tym będzie wyglądało zjawiskowo. Wiemy, jakie elementy zastosować, aby osiągnąć zamierzone cele. Projektujemy funkcjonalne wnętrza według najnowszych trendów. Nie narzucamy własnej koncepcji – zależy nam, aby projekt podobał się Klientowi w 100% - w końcu to on, będzie na co dzień użytkownikiem stworzonej przestrzeni.

Działamy na programie Sketchup, w którym wykonujemy wizualizacje 3D i możemy zadbać nawet o najdrobniejsze detale – to właśnie one decydują często i finalnym efekcie.

Wyróżnia nas poczucie estetyki i zaangażowanie, które cechują tworzone przez nas projekty. Często doradzamy naszym Klientom i pomagamy przelać na projekt ich wizje i koncepcje na temat wymarzonych wnętrz. Zapraszamy do współpracy!

DLACZEGO MY?

 

 

Zaprojektuj z nami wymarzone wnętrze!

Skontaktuj się

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną, szczególnie z naszymi realizacjami
oraz do bezpośredniego kontaktu.

muro.com.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

© 2020 Copyright muro.com.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Przewiń